DK Cosmo

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun

Yurdumuzunda içinde bulunduğu virüs salgınından korunmanın yollarından biri olan antibakteriyel sıvı sabunlarının en iyisi activex sıvı sabunlarını bu makalemizde anlatacağız.
Gün içerisinde mikroplara maruz kalıyoruz üstelik şuan da corona denen bir virüsle de uğraşmaktayız. (Cep telefonu, trabzonlar, toplu taşıma araçları…) 7 Etkili Activex, özel formülü sayesinde bakterilerin %99,9’unu 10 saniyede temizler. Activex antibakteriyel sabunlar ile kendinizi ve ailenizi virüslerden koruyun.
Dermatolojik olarak test edilmiş cilt dostu özel formülü ile cildinizi kurutmadan nazikçe temizler. Activex sıvı sabun bakterileri yok etmekle kalmaz aynı zamanda sahip olduğu patentli Bacteria Blocking System ile ellerinizi 12 saat boyunca bakterilere karşı korur.
Activex antibakteriyel sıvı sabunu aşağıdaki gibi kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.
Ellerinizi temiz suyla ıslatın. 2 tam pompa basımı ürün ile ellerinizi köpürtün.
Ellerinizi ovalayarak yıkayın (parmak arası, tırnak içleri, tüm iç ve dış yüzeyler), temiz suyla ellerinizi iyice durulayın.
Activex antibakteriyel sıvı sabun 1.5 lt, activex antibakteriyel sıvı sabun 700 ml, activex antibakteriyel sıvı sabun 650 ml, activex antibakteriyel sıvı sabun yorum, activex sıvı sabun 5 lt, activex sıvı sabun 1.5 lt, activex sıvı sabun 1 lt sıvı sabunlarını activex antibakteriyel sıvı sabun migros da aramayın DkCosmoda en uygun fiyata üstelik 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Bir cevap yazın