DK Cosmo

Aloe Vera Jeli̇ Kırışıklıklara İyi̇ Geli̇r Mi̇

Cilt bakım ürünlerinin vazgeçilmez içeriği Aloe Vera’nın faydaları ile karşındayız! Yanıklara iyi gelen, sivilceleri iyileştiren, cildi inanılmaz nemlendiren ve güneş sonrası cildi ferahlatan Aloe Vera’nın faydaları saymakla bitmez! Bu sihirli etkisi sayesinde Aloe Vera, cilt bakım ürünlerinin, özellikle de yüz nemlendiricilerinin vazgeçilmezi.

Aloe vera, yapılan araştırmalar sonucu birçok faydası olduğu kanıtlanan, zambakgiller familyasından olan kaktüse benzer bir bitkidir. Aloe Vera bitkisinin popülerliği çok eski zamanlardan günümüze kadar hala devam etmektedir. Kozmetik ürünleri de dahil olmak üzere birçok ilaç tedavisinde kullanılan aloe vera bitkisi ülkemizin güney bölgelerinde, sıcak alanlarda daha çok yetişmektedir. Yaprakları içerisinde saydam jöleye benzer bir özsu bulunduran aloe vera bitkisi faydaları ile adeta şifa dağıtıyor. Peki aloe vera jeli faydaları nelerdir? Aleo vera kırışıklara iyi gelir mi? Aleo vera bitkisi ne işe yarar? Yüksek oranda su ve mineral de barındırdığı için özellikle olgun ciltlerdeki yıpranmışlık etkisini tersine çeviriyor. Her gün 1 defa, 1 yaprak içindeki jeli ya da hazır aldığınız jelden 1 tatlı kaşığı kadarını, göz çevresi dâhil olmak üzere yüz ve boynunuza uygulayabilirsiniz Başta cilt olmak üzere aloe veranın sayısız faydası var. Aleo vera  cilt yenilenmesini sağlıyor, kabızlığı gideriyor, ağız içi problemlerle savaşıyor, Akne oluşumlarının önüne geçiyor, bağırsakları düzenliyor, selülitlere meydan okuyor, saçta bulunan kepeği yok ediyor ve zayıflamaya yardımcı oluyor.

Aloe vera bu kadar faydalı bir bitki olmasından dolayı kozmetik sektöründe bolca kullanılmaktadır. Kozmetik piyasasında onlarca markalı aleo vera jeli bulmak mümkündür. Biorlx aleo vera jeli, aleo vera maske, aloe vera krem gibi daha birçok çeşidi dk cosmodan bulabilirsiniz.

Aleo veralı bir çok ürünü: kremden, kırışık losyonuna, şampuandan, duş jeline içinde aleo vera bulunan ürünlere dk cosmo online internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı ya da kredi kartıyla ödeme imkanı ile yapacağınız alışverişlerde kolaylığa kavuşun.

Aloe Vera Jeli̇ Fiyatları

Bir cevap yazın