DK Cosmo

Beyaz saçlar için şampuan

Birisine baktığımızda saçları hemen dikkatimizi çeker hele beyaz saçlıysa çok daha karizmatiktir.Buraya bir parantez açıyorum aslında aç beyazlamaz ya da ağarmaz. Sadece rengini, pigmentlerini kaybeder. Yaşla birlikte saç telinin ortasındaki tabaka artık daha fazla pigment üretemez olur. Saç renksiz hava kabarcıklarıyla dolar; renksiz bir hal alır. Ancak genellikle bu teller az sayıda da olsa renkli saçlarla karıştıkları için gümüşi bir hal alır. Saçların beyazlama yaşı saçı etkileyen pek çok diğer faktör gibi genetik özelliklerle ilgilidir. Bazı insanların saçları erken yaşlarda beyazlarken kimilerinin ileri yaşlarda sayılı beyaz saçı olur. Şok ya da ağır stres nedeniyle de kısa zaman içinde saçlar rengini kaybedebilir konudan fazla sapmadan geri dönelim. Beyaz saçlı insanlar karizmatikdir ama Siz bir de onlara sorun beyaz saçı bakması zordur ama artık günümüzde çok fazla beyaz saçlar için bakım ürünü çıktı.Beyaz saçlar için şampuan eczanelerde bulabilirsiniz. Bir de DKCOSMO  alabileceğiniz kesin sonuç veren ürünler var en iyilerinden birisi schwarzkopf beyaz saçlar için şampuandır.

Özellikleri ise;

Hidrojen Peroksit ve Amonyak içermez

Boya değildir, saçı yıpratmaz

10 Dakikada uygulama

Beyazlamış saçlara kalıcı çözüm.

Schwarzkopf beyaz saçlar için şampuan yorumları ise fazlasıyla iyi güzel geri dünüşler alıyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bir diğer alabileceğiniz en iyi şampuanlardan biri ise De Nature beyaz saç giderici şampuan kullananlar gayet memnun olayı neymiş şampuanın gelin birde beraber bakalım;

De nature şampuan ingiliz bilim adamları tarafından geliştirilmiş bir formüldür.

Hem çok hızlı bir şekilde sonuç veren hemde etkisini en iyi şekilde gösteren bir üründür.

Saç beyazlığı problemi yaşayıp bunu klasik boyalarla değil saçı sadece şampuanlamak yöntemiyle gidermek ısteyen kişiler ıçin oldukça ıdealdir.

Kullandığınızda saçınızın rengini dakikalar içerisinde yakalamanız mümkündür.

Tek başına evde uygulanabilir ve çaba gerektirmez.

De Nature beyaz saç giderici şampuan yorumları da mükemmel. Bu şampuanımızı da gönül rahatlığıyla alıp kolayca kullanabilirsiniz. Son olarak Önerdiğimiz Şampuan ise Loreal Silver Gri ve Beyaz saçlara özel şampuan bu şampuanımızın özelliklerine de kısaca bakalım;

Saçtaki sarı yansımaları nötralize eden mor şampuan içeriğinde bulunan menekşe rengi sayesinde istenmeyen sarı yansımaları nötralize eder.

Açık sarı, gri ve beyaz saçların sararmasını önleyerek saça ışıltı verir.

İçeriğinde bulunan magnezyum sayesinde saça canlılık verir.

Silver mor şampuan seramid ve babassu yağı ile zenginleştirilmiştir.

Loreal silver şampuan çok açık sarı, beyaz ve gri renkli saçlarda sarı yansımaların nötralizasyonunu sağlar.

​Amino asitler ve sararmaya karşı etkili madde sayesinde saçın iç yapısındaki keratin sararmasını önler, saç telini yumuşatır.

Loreal Silver Gri ve Beyaz saçlara özel şampuan yorumları da diğerleri gayet güzel bu erkekler için beyaz saç kapatıcı şampuan ı da rahat rahat kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki beyaz saçlar için şampuan DKCOSMO’da satışta tükenmeden alın!

 

Bir cevap yazın