DK Cosmo

En iyi yaşlanma karşıtı krem

Bu makalemizde hepimizin en korkulu rüyalarından biri kırışıklıklardan bahsedeceğiz. Sizin sıkça sorduğunuz sorulardan yavaş yavaş başlayalım. İlk sorumuz yaşlanma karşıtı kremlerini kaç yaşında kullanmaya başlamalıyız? Hemen cevaplıyayım;

Yaşlanma ile savaşmanın en iyi yolu koruyucu önlemlerdir ve 20’li yaşlar ile birlikte bu önlemlerin alınmasına başlanmalıdır. Cildimiz için yapacağımız günlük bakım rutinleri ile cildimizi koruyarak bu süreci olabildiğince geciktirebiliriz. Tabii doğru zamanda doğru cilt bakım ürünlerini kullanarak.

Kırışıkları azaltmanın ve geciktirmenin yolu artık daha kolay size yaşlanma karşıtı krem ve yaşlanma karşıtı serum kullanmanızı tavsiye ederim.Hangi marka ve ürünü kullanmamız gerekir derseniz şiddetle önerdiğim iki marka ve model var. Biri nivea yaşlanma karşıtı ürünleri aralarında da favorim nivea cellular yaşlanma karşıtı kremdir. Bir diğeri ise özellikleri ise mükemmel ;

1.Kırışıklıkları azaltır: Pro-Xylane ile zenginleştirilmiş formülü ile kırışıklıklar azalır.

2.Cilt dokusunu düzeltir: İçeriği parçalanmış Hyaluronik asit ve LHA ile cilt dokusunu düzeltir.

3.Cildin koruyucu katmanını güçlendirir: Centella Asiatica ile zenginleştirilmiş ürün, cildi dış etkenlerden koruyan katmanını güçlendirir.

Bir kaç tavsiye daha vereyim 30 yaşlarda iseniz kullanacağınız ürünlerin içerisinde olması gereken içeriklerin başında; retinoidler, antioksidanlar, C vitamini ve Hyaluronik Asit gelir. Güçlü bir C vitamini serumu kırışıklıkları ve çizgileri gidermede önemli bir adımdır.

40 lı yaşlarda iseniz Yaşlanma karşıtı ürünlerin en yoğun olarak kullanıldığı yaşa gelmiş bulunmaktayız. 40’lı yaşlar ile birlikte cildimize artık daha yüksek düzeyde antioksidan içeren ve yaşlanma karşıtı bileşenlerin fazla olduğu anti-aging kremlere geçiş yapabiliriz. Yaşlanma belirtisinin en çok görülür olduğu göz çevresi için düzenli olarak ince çizgileri azaltan bir göz çevresi bakım kremi edinmeliyiz. Ayrıca geceleri kendini onaran ve yenileyen cildimiz için mutlaka bir gece bakım serumu ile de bunu desteklemeliyiz.

Yukarıdaki ürünleri DK COSMO’dan kolayca temin edebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın