DK Cosmo

Evde Saç Boyama Teknikleri

Tam olarak istediğiniz sonuçları elde etmek için, alışveriş yaparken kutu etiketlerinin üzerindeki “önceki” tonları göz atın ve başlangıç ​​renginizin eşleştiğinden emin olun.

Adım 1: Boyamadan önce saçınızı iki gün boyunca yıkamayın – ünlü renk uzmanı Kiyah Wright, saç derisinin doğal yağlarının tahrişe karşı bir bariyer olmasını istiyorsun. Aşırı hassas bir cildiniz varsa, amonyağın kurutma etkilerini durdurmak için boyaya bir paket vazelin ekleyin.

Adım 2: Önce küçük bir bölüme renk uygulayarak bir tel testi yapın. Bu zamanlama çalışmanıza yardımcı olacaktır. Saç dokunuz burada etken olacaktır: Ne kadar ince olursa, o kadar hızlı açılır – kutunun söylediklerinden beş ila 10 dakika daha az ihtiyacınız olabilir; kaba veya kuru saçlarınız varsa, önerilen zamana kadar gidebilirsiniz.

Adım 3: Oku, tekrar okudum ve dört dörtlük kutu talimatları takip edin.

Adım 4: Bu ipucu, saçınızı boyadığınızda her seferinde renk almanıza yardımcı olur: İlk önce, saç derinizden yarım inç uzağa boya uygulayın ve uçlara doğru çalışın (kafanızdaki ısı rengin kökte daha hızlı gelişmesini sağlar) . Sonra, işlem süresinin yarısında, geri dönün ve köklerinizi örtün. Boyayı uygularken, daha profesyonel ve kesin sonuçlar elde etmek için bir renk fırçası kullanın.

 

 

Wella Saç Boyası Çeşitleri & Fiyatları

Bir cevap yazın