DK Cosmo

Fairy Bulaşık Deterjanı En Uygun Fiyat

Fairy Platinum 650 ml Fairy’nin her damlasında, bulaşık yıkarken hep beklediğiniz kalıcı temizleme gücü sağlanır. Konsantre formülü sayesinde yağı hemen çözer ve bulaşıklarınıza istediğiniz ışıl ışıl temizliği kazandırır. Çünkü denildiği gibi  Fairy yağları da dize getirir, dağları da. Fairy 650 ml ne kadar etkili bir şişe Fairy diğer sıradan bulaşık deterjanlarına göre 2 kat fazla bulaşık yıkar .Mükemmel konsantre formülü zorlu yağları anında çözerek mükemmel temizliği yakalamanızı sağlar , her damlada ultra uzun süren köpük sağlar. Fairy 650 ml Fiyatı normal marketlerde 10-15 tl arasıdır. Fairy 650 ml en ucuz olarak ise web sitemizden bulabilirsiniz

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı’nı Bu Kadar Etkili Klan Nedir?

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı’nın konsantre formülü sayesinde bulaşıkları suya tutmanıza gerek kalmaz ve inanılmaz bir yağ çözme gücüne sahip olmuş olursunuz. Yağları ve inatçı lekeleri çıkartmak için ultra uzun ömürlü köpüğüyle Fairy’nin temizlik gücüne güvenebilirsiniz.

İnatçı Kirlerden Kurtulmanın En Kolay Yolu Nedir?

Bulaşıklarınızın üstünde kurumuş inatçı kirler varsa, bir damla Fairy Sıvı Deterjan dökerek suya bırakın ve 10 dakika bekleyin .İnatçı kirler için , Fairy’nin yağlara karşı en etkili formülü olan Fairy Platinum Hijyen deneyin.

Tertemiz Bulaşıklar İçin Sırayla Hangi İşlemler Yapılmalıdır?

En sıcak ve en saf sudan faydalanabilmek için ilk olarak cam kaplarınızı yıkamaya başlayın. Böylece sıcak su daha hızlı buharlaşarak lekeleri azaltır. Ekstra net bir sonuç için, temiz cam kaplarınızı ters çevirin, ardından tercihen pamuk veya keten, kuru bir temiz bezle kurulayın. Unuttuğunuz cam kaplarınız varsa endişe etmeyin. Fairy’nin güçlü köpükleri, tüm bulaşıkların inatçı kirlerini temizler ve daha uzun süre temiz kalmasını sağlar.

Yıkamadan Önce Bulaşıklarda Oluşan Matlaşmadan Nasıl Kurtulabilirim?

Bulaşıklar üzerinde oluşan matlaşma, tazyikli suyun bir sonucu olabilir. Elde yıkadığınız bulaşıkların matlaşmayı gidermek için cam kaplarınızı beyaz sirke ile ovmayı deneyin. Sirke kendiliğinden buharlaşacağı için durulama gerekmez.

 

 

Bir cevap yazın