DK Cosmo

GLISS

Gliss Magnificent Strength Şampuan
Bugün sizin için bir saç bakımı görevim var ve bu Gliss Magnificent Strength Şampuan ve Saç Kremi hakkında. Bu ürünler, proteinin yanı sıra keratin serumu içerir ve güçsüz ve bitkin saçların gücünü ve direncini artırma sözü verir.
Gliss Magnificent Strength Şampuan tek kelimeyle çok hoş! Şampuan başımda ve saçımda harika bir his veriyor ve pamuk şeker ve saç spreyi karışımı olarak tanımlayacağım sevimli bir kokusu var. Garip geliyor, ama koku… sevimli! Ve bu şampuanı kullanmayı gerçekten çok seviyorum!
Gliss Magnificent Strength Saç Kremi de harika. Aynı zamanda güzel kokuyor ve saçlarımı ne kadar iyi açtığından memnunum. Ayrıca bu saç kreminin saçlarımı neredeyse ağırlıksız hissettirdiğini ve saçlarıma bol miktarda hacim kattığını fark ettim! Harika şeyler!

Bu 2 Gliss ürününden çok etkilendim. L’Oréal’in hayal kırıklığı yaratan Dream Lengths şampuanı ve saç kremi kombinasyonunu bitirdikten hemen sonra onları kullanmaya başladım. 2 gün (= 2 kullanım) Gliss’ten sonra saçlarım çok daha iyi görünüyordu ve hissetti! L’Oréal’in yukarıda belirtilen ürünleri tüm yıl kullandığım en kötü saç ürünleriyken, Gliss’in şampuanı ve saç kremi tek kelimeyle olağanüstü!

Related Posts

Bir cevap yazın