DK Cosmo

Harika Çalışan 3 Yüz Nemlendiricisi

Daha soğuk sıcaklıklar ve azalan nemin birleşimi cilt üzerinde sert olabilir ve cildin kurumasına sebep olabilir. Ve gerginlik hissi yaratabilir .

Elbette kuru cilt sadece kışa özgü bir sorun değildir. Cilt yaşlandıkça daha kuru hale gelir. Yaşlı hastalar daha kuru bir cilde sahipler çünkü cilt bariyer tabakası bozulmuş, daha az yağ üretiyor ve ciltlerinde daha az destekleyici dokular vardır.

Kuru cilt problemleriniz ister mevsimlik ister yıl boyunca olsun, kesin olan bir şey var: doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, anahtardır.

Aşağıda en sevdiklerimizden biri gibi cilt bariyerini desteklemeye ve nemi geri kazandırmaya devam ederken nazikçe  nemlendiren ürünlere bakabilirsiniz.

 

Neutrogena Skin Detox Micellar Su

Her türlü makyajı tek adımda nazikçe temizler. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün, suya dayanıklı maskarayı ve inatçı makyajı çıkarırken cildinizde yumuşak bir his bırakır. Alkol ve parfüm içermeyen bu formül cildin nem dengesini koruyarak,

sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm için cildi yumuşatır. Göz kapaklarına, yüze, dudaklara ve boyun bölgesine bir pamuk yardımıyla uygulanabilir. Durulanmasına gerek yoktur.

Biorlx %99 Aloe Vera Vitamin C&e Kojik Asit Jel

 

Cilt sadece kuru değil, aynı zamanda çevrenizdeki unsurlardan dolayı iltihaplandığında, cildi nemlendirirken kirleri nazikçe temizleyen kokusuz bir temizleyici kullanmak önemlidir. Bu, cildin nem bariyerini onarmaya yardımcı olmak için 14 amino asit karışımı içerir. Aynı zamanda cildin serbest radikallere dayanmasına yardımcı olan antioksidan bakımından zengin mavi-yeşil alglerin yanı sıra harika bir E vitamini kaynağı olan kayısı çekirdeği yağı içerir.

Neutrogena Hydro Boost Canlandırıcı Serum Kapsül

 

Cildi nemlendirmeye ve yorgunluk belirtilerini azaltmaya yardımcı serum

Ürün Faydaları: Cildi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Çizgileri gidermeye ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Yorgunluk belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Hyalüronik asit ile cildi nemlendirmeyi sağlar.

Related Posts

Bir cevap yazın