DK Cosmo

Kuru Ciltte Harika Çalışan 3 Yüz Temizleyicisi

Kuru Ciltte Harika Çalışan 3 Yüz Temizleyicisi

Özellikle kış aylarında kuru ciltle mücadele ediyorsanız, iyi bir arkadaşsınız. Daha soğuk sıcaklıklar ve azalan nemin birleşimi cilt üzerinde sert olabilir ve ciltte pul pul ve gerginlik hissi yaratabilir .

Elbette kuru cilt sadece kışa özgü bir sorun değildir. Aslında, kuru cilt, cilt tipi olarak kabul edilir ve genetik neden olabilir, egzama veya sedef gibi koşullar. Cilt yaşlandıkça daha kuru hale gelir. Yaşlı hastalar daha kuru bir cilde sahipler çünkü cilt bariyer tabakası bozulmuş, daha az yağ üretiyor ve ciltlerinde daha az destekleyici dokular vardır.

Kuru cilt problemleriniz ister mevsimlik ister yıl boyunca olsun, kesin olan bir şey var: doğru cilt bakım ürünlerini seçmek, yüz temizleyicinizden başlayarak anahtardır. Temizleyiciler ciltteki aşırı yağları, kiri, döküntüleri ve birikintileri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır, ancak bir temizleyicinin cildin doğal yağlarından arındırmaması önemlidir, çünkü bu daha sonra cildi kurutabilir. Aşağıda en sevdiklerimizden biri gibi cilt bariyerini desteklemeye ve nemi geri kazandırmaya devam ederken nazikçe temizleyen bir yüz yıkama ürünlerine bakabilirsiniz.

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü Kuru ve Hassas Ciltler Loreal Paris

DEĞERLİ ÇİÇEKLERİN RAHATLATICI GÜCÜ

Gül cildi yumuşatır.
Yasemin cildi güzelleştirir.
Özel çiçeksi kokusuyla eşsiz bir deneyim sağlar.

KANITLANMIŞ ETKİ

Makyajdan arınan ve beslenen cilt durulaşır ve pürüzsüzleşir. İlk kullanımdan itibaren, cilt yatışır ve yoğun bir rahatlama hisseder. Günden güne yumuşar, esnekleşir ve güzelleşir.Her sabah ve akşam, bir pamuk yardımıyla yüz ve boyun bölgelerine uygulayın. Kusursuz şekilde temizlenmiş bir cil için, rutininizi Değerli Çiçekler Tonik ile tamamlayabilir, mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Neutrogena Clear & Soothing Yüz Bakım Spreyi

Zerdeçal asırlardır zengin antioksidan içeriği ve yatıştırıcı özelliği ile bilinir. Neutrogena Soothing Clear Yüz Bakım Spreyi sivilcelenmeye yatkın stresli cildi yatıştırır ve ferahlatır. Gün boyunca cildin ihtiyaç duyduğu her an kullanılabilir. Nemini kaybetmiş, karma ve sivilcelenmeye yatkın kuru, hassas ciltler için uygundur. Yağsızdır ve yapışkan his bırakmaz.

Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

Hydra IQ ve Vitamin E içeren formülüyle cildi derinlemesine temizler, nemlendirir ve canlandırır. Cildi derinlemesine temizler. Cildi günlük kirden kolayca arındırır ve canlandırır. Doğal nem dengesini korumak için nemlendirir. Güzel kokusu ve yumuşak köpük formülüyle mükemmel bir yüz yıkama deneyimi yaşatır. E Vitamini içeren formülü sayesinde cildi yıpratmaz.

Related Posts

Bir cevap yazın