DK Cosmo

Neutrogena Ageless Boost Kırışıklık Karşıtı Hidrojel Maske

Neutrogena Kırışıklık Karşıtı Krem Adenozin ile zenginleştirilmiş bu krem-maske, fark edilebilir biçimde pürüzsüz ve genç görünümlü bir cildiniz olması için, yaşlanma karşıtı bakımın tüm etkilerini sadece 15 dakikada sağlıyor. Mükemmel derecede pürüzsüzleştirici etkisi kanıtlanmış olan NEUTROGENA Ageless Boost mask içerisinde çok yüksek oranlarda yaşlanma karşıtı serum barındırır. İçeriğin yüksek etkili bir şekilde emilmesi için cildi 2. bir cilt gibi sarar. Böylece maskeyi uygulama zamanı uzanıp beklemenize hiç gerek kalmaz.

Neutrogena Ageless Boost Nasıl kullanılır Uygulama sırasında ve daha sonrasında çok güzel bir şekilde serinlik hissi verir. Gözenekleri asla ve asla tıkamaz. Hassas ciltli kişiler için de uygundur , tahriş etmez, asla zarar vermez. Temiz yüze uygulanmalıdır. Yıkanması gerekmez . Uygulama sonrasın da kalan serumu yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak yedirebilirsiniz . Haftada üç kereye kadar, cildinizin ihtiyaç duyduğu her an uygulayabilirsiniz .Tek başına veya cildinizin ihtiyacına uygun diğer Neutrogena Anında Etkili Krem Maskeler ile birlikte kullanabilirsiniz. Neutrogena Kırışıklık Karşıtı Krem Yoğun ve uzun bir günün ardından cildiniz yorgun hissediyorsa, Neutrogena’nın kore’de geliştirilen ve mükemmel gençleştirici etkisi kanıtlanmış olan, ageless boost hidrojel gençlik maskesi ile tanışmalısınız. Neutrogena Ageless Boost krem kullananlar bu mükemmel maskeyi tekrar kullanacaklarını ve maskeyi bir başkasına da önereceklerini belirtiyorlar.

Gençken bireylerin cilt sağlığı konusunda şikayetleri azdır fakat yaş ilerledikçe alt deri çeşitli faktörlerden etkilenir. Yaşlandıkça cilt kolajenleri ve alastikiyetini kaybetmeye başlar, bu günden güne artar ve sonunda cilt kırışıkları, çizgiler oluşur, Neutrogena Kırışıklık Karşıtı Hidrojel Maske 30ml buna engel olmak için en mükemmel tercihtir.

 

Bir cevap yazın