DK Cosmo

Ter Önleyici Gillette Series Jel Deodorant

Gillette Jel Deodorant taze bir koku bırakarak cildi ferahlatmaya yardımcı olur.Kıyafetlerde iz bırakma durumu asla olmayan .Gün içerisinde terleme oranını azaltmaya yardımcı olan Gillette Deodorant insanlar tarafından sık tercik edilen bir deodorant. Ferah bir kokusu olması ve ter kokusunu bastırması çokça tercih edilmesinde bir etkendir.Kolay kullanımı ve mükemmel özellikleri göz önüne alınırsa kesinlikle kullanılmanızı tavsiye ederiz.

Etkisi 48 saat sürer ve bu sürede terlemeyi azaltarak ve kokusunu bastırarak önler. Gillette Cool Wave Antiperspirant Deodorant Jel Erkekler için özel olarak formüle edilmiş terlemeyi önlemeye yardımcı 1 numaralı koltuk altı deodorant’ı . Gillette Deo Jel 48 saat boyunca etkili terleme ve koku koruması sağlar.  Kötü kokuları bloke eder. Jel formundadır. Kullanan insanların çoğunluğu memnun kalmış ve yeniden almaya karar vermiştir .Mükemmel formülü sayesinde çoğu ülkede çok sevilmeyi başarmıştır .Kullanım Şekli: Kapağı açın ve sadece koltuk altınıza uygulayın. En iyi sonuç için her gün kullanın.

Uyarılar: Gillette Antiperspirant sprey sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza etmelisiniz . Tahriş olmuş cilt üzerinde kullanmamalısınız. Kullanırken tahriş oluşursa kullanımı durdurmalısınız. Sadece belirtildiği gibi kullamaya özen gösteriniz. Yutulması durumunda tıbbi yardım almalısınız. Böbrek hastalığınız var ise kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza  danışmalısınız.

Bir cevap yazın