DK Cosmo

Wella Koleston Saç Boyası Çeşitleri

Bakımlı ve ışıltılı saçlar her kadının hayalidir. Adeta imajımız saçlarımıza yansır. Kimi saçlarında daha doğal uygulamalar tercih ederken kimi daha gösterişli renkler tercih ederek saçlarına yenilik kazandırır. Bazen kuaförde saatler geçirerek saçlarımızı boyatırız. Kuaförde yapılan saç boyama işlemi hem pahallı hem de uzun saatlerimizi alabilir. Daha kısa süre de daha ekonomik bir yoldur evde saç boyama işlemi. Saç boyası kutusunun üzerindeki talimatlara uyarak saçlarımızı kolayca ve hiç bir yardım almadan boyarız.

Yaz mevsiminde daha sarı tonları tercih edilirken havalar soğuduğunda, kışa girerken,  kıs mevsiminde daha koyu, kahve tonları, kızıl ve kızıl tonları renkleri tercih ederiz. Piyasa onlarca saç boyası markası arasından sıyrılan, yılların tecrübesi ve koleston saç boyası yorumları ile de muhteşemliğinden emin olacağımız bir marka var wella koleston saç boyası Uzun süren harika renkler, ışıl ışıl bir saç, her gün kuaför yeni çıkmış gibi parlak saçlar kolestonda. İçindeki kendini yenileyen renk pigmentleri sayesinde her yıkamada biraz daha canlı renkte saçlar sizi bekliyor.

Koleston kalıcı krem saç boyası, renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayarak, mükemmel beyaz kapama özelliği ile saçınıza yoğun bir renk verir. İçeriğindeki Su Koruma Faktörü yoğun rengin korunması için saçınızı daha parlak ve suya dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur*. 15 gün sonra, Koleston Renk Aktifleştirici pigment takviyesi ile saçınıza daha fazla boyayı hapsederek, saç renginizin yenilenmesine yardımcı olur. koleston saç boyası kahverengi tonları, sarı tonları, kızıl tonları, siyah tonları ile istediğiniz her renk ve tonda saç boyaları mevcuttur.

Koleston saç boyası en ucuz fiyatları, koleston saç boyası fiyatı gratis mağazalarından daha uygun fiyatlarla dk cosmo da. Koleston saç boyası fiyatları 2020 piyasasında en uygun fiyatlarla dk cosmo da ve bir tıkla kapınızda. Koleston saç boyası en ucuz fiyatlarda, tüm ana ve ara ton renkleriyle dk cosmo da.

Bir cevap yazın